Ta oferta pracy jest nieaktualna od 170 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista robót elektroinstalacyjnych w zakresie montażu stacji ładowania pojazdów elektrycznych

  • warmińsko-mazurskie
  • Kierownik
  • 01.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Greenway Infrastructure Poland Sp. z o.o.

    Gdynia 81-451, Aleja Zwycięstwa 96/98

    Spółka będąca częścią międzynarodowej grupy Voltia, działającej w obszarze elektromobilności, zajmująca się instalowaniem, w ramach Projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej, publicznie dostępnych stacji szybkiego ładowania pojazdów, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Region: warmińsko-mazurskie

    Poszukujemy osób zamieszkałych w centralnej Polsce w regionie: warszawskim, łódzkim i kaliskim, ponieważ zadania montażowe będą realizowane na terenie całej Polski

    Zakres obowiązków:

    • realizacja prac w szczególności w zakresie elektroinstalacyjnym,
    • montaż stacji ładowania pojazdów elektrycznych na terenie całego kraju,
    • realizacja powierzonego planu instalacji stacji ładowania zgodnie z założonym budżetem i harmonogramem,
    • kierowanie pracami samodzielnie zorganizowanej brygady montażowej.

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • prowadzenie własnej firmy, np. w formie działalnosci gospodarczej,
    • zorganizowanie trzyosobowej bryfady zajmującej się montażem stacji ładowania pojazdów elektrycznych,
    • wykształcenie minimum średnie techniczne o profilu elektrycznym, elektroenergetycznym lub poparte ukończonymi kursami o tożsamym profilu,
    • doświadczenie i znajomość technologii stosowanych w elektroenergetyce, w tym samodzielna realizacja zadan związanych z budową przyłączy elektroenergetycznych,
    • posiadanie uprawnień budowlanych z ograniczeniami w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, mile widziane uprawnienia bez ograniczeń,
    • posiadanie prawa jazdy kategorii „B”,
    • umiejętności pracy zespołowej i efektywnej organizacji pracy własnej,
    • posiadanie aktualnych uprawnień SEP do 1 kV w zakresie eksploatacji i dozoru,
    • dobry stan zdrowia,
    • dokładność, sumienność oraz dyspozycyjność.

    Oferujemy:

    • dwuletnią umowę o współpracy w oparciu o prowadzoną przez zainteresowaną osobę działalność gospodarczą,
    • możliwość długoterminowej współpracy przy serwisowaniu, posiadanych przez GreenWay Infrastructure Poland Sp. z o.o., stacji ładowania pojazdów elektrycznych,
    • wsparcie przy uruchomieniu działalności gospodarczej i zatrudnieniu pracowników,
    • sfinansowanie zakupu wyposażenia brygady monterskiej w niezbędny sprzęt (samochód, narzędzia, komputer),
    • szansę zdobycia cennego doświadczenia menedżerskiego i zawodowego w tym rozwój kompetencji związanych z pracą w obszarze dynamicznie rozwijającej się w Polsce elektromobilności,
    • atrakcyjny, motywacyjny system wynagrodzeń,
    • współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą w perspektywicznej branży.

    Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych osobowych, (Dz. U. z 2002r., Nr 101 poz. 923 ze zm.)”.