Kierownik robót elektroinstalacyjnych w zakresie montażu stacji ładowania pojazdów elektrycznych

  • warmińsko-mazurskie
  • Kierownik
  • 01.12.2017
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 31.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Greenway Infrastructure Poland Sp. z o.o.

Gdynia 81-451, Aleja Zwycięstwa 96/98

Spółka będąca częścią międzynarodowej grupy Voltia, działającej w obszarze elektromobilności, zajmująca się instalowaniem, w ramach Projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej, publicznie dostępnych stacji szybkiego ładowania pojazdów, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Region: warmińsko-mazurskie

Poszukujemy osób zamieszkałych w centralnej Polsce w regionie: warszawskim, łódzkim i kaliskim, ponieważ zadania montażowe będą realizowane na terenie całej Polski

Zakres obowiązków:

  • realizacja prac w szczególności w zakresie elektroinstalacyjnym,
  • montaż stacji ładowania pojazdów elektrycznych na terenie całego kraju,
  • realizacja powierzonego planu instalacji stacji ładowania zgodnie z założonym budżetem i harmonogramem,
  • kierowanie pracami samodzielnie zorganizowanej brygady montażowej.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • prowadzenie własnej firmy, np. w formie działalnosci gospodarczej,
  • zorganizowanie trzyosobowej bryfady zajmującej się montażem stacji ładowania pojazdów elektrycznych,
  • wykształcenie minimum średnie techniczne o profilu elektrycznym, elektroenergetycznym lub poparte ukończonymi kursami o tożsamym profilu,
  • doświadczenie i znajomość technologii stosowanych w elektroenergetyce, w tym samodzielna realizacja zadan związanych z budową przyłączy elektroenergetycznych,
  • posiadanie uprawnień budowlanych z ograniczeniami w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, mile widziane uprawnienia bez ograniczeń,
  • posiadanie prawa jazdy kategorii „B”,
  • umiejętności pracy zespołowej i efektywnej organizacji pracy własnej,
  • posiadanie aktualnych uprawnień SEP do 1 kV w zakresie eksploatacji i dozoru,
  • dobry stan zdrowia,
  • dokładność, sumienność oraz dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • dwuletnią umowę o współpracy w oparciu o prowadzoną przez zainteresowaną osobę działalność gospodarczą,
  • możliwość długoterminowej współpracy przy serwisowaniu, posiadanych przez GreenWay Infrastructure Poland Sp. z o.o., stacji ładowania pojazdów elektrycznych,
  • wsparcie przy uruchomieniu działalności gospodarczej i zatrudnieniu pracowników,
  • sfinansowanie zakupu wyposażenia brygady monterskiej w niezbędny sprzęt (samochód, narzędzia, komputer),
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia menedżerskiego i zawodowego w tym rozwój kompetencji związanych z pracą w obszarze dynamicznie rozwijającej się w Polsce elektromobilności,
  • atrakcyjny, motywacyjny system wynagrodzeń,
  • współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą w perspektywicznej branży.

Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych osobowych, (Dz. U. z 2002r., Nr 101 poz. 923 ze zm.)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się