Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Robót Elektrycznych AKPiA

Mostostal Warszawa S.A.

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad realizacją powierzonych robót w zakresie branży elektrycznej, AKPiA i DCS,

  • nadzór nad pracami podwykonawców, koordynacja robót zgodnie z harmonogramem,

  • udział w odbiorach prac i rozliczaniu podwykonawców,

  • zarządzanie finansowe i kontrola budżetu w zakresie powierzonych robót,

  • wspomaganie procesów przygotowania produkcji

  • uczestniczenie w naradach oraz negocjacjach techniczno - handlowych.

Nasze wymagania

  • studia wyższe techniczne np. elektroenergetyka, automatyka,

  • minimum dwuletnie doświadczenia pracy w zakresie AKPiA, elektryki

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi elektryczne bez ograniczeń,

  • znajomość zagadnień związanych z instalacjami, aparaturą i systemami automatyki obiektów przemysłowych i energetycznych,

  • mile widziane doświadczenie w projektach EPC,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • komunikatywność,

  • umiejętność współpracy w zespole,

  • skrupulatność, sumienność i dobra organizacja pracy,

  • praca w Dębogórzu (pow. pucki).

To oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i uczenia się od najlepszych,

  • pracę w zróżnicowanym zespole,

  • pracę w firmie, która kładzie nacisk na społeczną odpowiedzialność biznesu,

  • możliwość korzystania z nowoczesnych technologii,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • szeroki pakiet benefitów:

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop

  • dofinansowanie do kultury