Kierownik robót elektrycznych

  • Kraków, Bochnia, Brzesko, Chrzanów, Dąbrowa Tarnowska, Gorlice, Limanowa, Miechów, Nowy Targ, Sucha Beskidzka, Zakopane, Myślenice, Olkusz, Oświęcim, Wadowice, Wieliczka, małopolskie
  • Kierownik
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 2019-08-16
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2019-09-15)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy rzetelną, profesjonalną i uczciwą firmą. Na rynku zaistnieliśmy trzynaście lat temu. Wprowadzamy nowoczesne rozwiązania technologiczne m. in. w zakresie pomp ciepła, instalacji fotowoltaicznych i centralnego ogrzewania.
    Nasz zespół tworzą doświadczeni inżynierowie.
    Możesz do nas dołączyć, aplikując na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bochnia, Brzesko, Dąbrowa Tarnowska, Gorlice, Kraków, Limanowa, Miechów, Myślenice, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Sucha Beskidzka, Wadowice, Wieliczka, Zakopane, Chrzanów

    Zakres obowiązków:

    • nadzór i koordynacja prac na budowie,
    • zarządzanie zespołem pracowników,
    • nadzór nad przestrzeganiem procedur, przepisów BHP,
    • prowadzenie dokumentacji.

    Oczekiwania wobec Kandydatów:

    • uprawnienia budowlane w zakresie branży elektrycznej,
    • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • prawo jazdy kat. B,
    • mile widziane doświadczenie w zakresie OZE (odnawialne źródła energii).

    Nasza oferta:

    • umowa o pracę,
    • zatrudnienie od zaraz,
    • premia regulaminowa,
    • stała współpraca,
    • auto służbowe,
    • laptop i telefon,
    • zakwaterowanie podczas wyjazdów służbowych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
    Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

    Nr wpisu do rejestru 13471
    Zadzwoń Aplikuj teraz