Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Robót Elektrycznych / Budowlanych

ELECTRUM ADAPT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i kontrola realizacji robót elektrycznych (stacje WN/SN, inne obiekty elektroenergetyczne oraz komercyjne) / robót budowlanych (fundamenty, drogi i budynki na stacjach WN/SN i innych obiektach elektroenergetycznych),

  • nadzór nad pracownikami, zgodnością, jakością i terminowością wykonania robót,

  • kontrola i rozliczanie podwykonawców, odbiory wykonywanych robót,

  • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP,

  • prowadzenie dokumentacji robót, bieżące raportowanie danych dotyczących realizacji, przygotowywanie i przekazywanie dokumentacji powykonawczej.

Nasze wymagania

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych / robotami budowlanymi (specjalność konstrukcyjno – budowlana),

  • doświadczenie w zakresie kierowania robotami budowlanymi,

  • znajomość języka angielskiego, umożliwiająca kontakty z zagranicznym Klientem oraz pracę z dokumentacją w tym języku,

  • gotowość do wyjazdów służbowych do miejsc realizowanych projektów,

  • zdolności organizacyjne, pracowitość oraz zaangażowanie.

To oferujemy

  • dostęp do najnowszych technologii, udział w realizacji innowacyjnych projektów,

  • udział w szkoleniach zawodowych podnoszących kwalifikacje,

  • pracę z zespołem wykwalifikowanych inżynierów,

  • stabilne miejsce zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów (np. karta Multisport, opieka medyczna).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Electrum Concreo wchodzi w skład holdingu Electrum, grupy o profilu Alternative Power Creator. Concreo zajmuje się generalnym wykonawstwem aktywów energetycznych oraz obiektów life science przejmując na siebie i mitygując ryzyka związane z realizacją i uruchomieniem projektów OZE.

Nasi pracownicy to ludzie, którzy w działaniu potrafią wyjść poza schematy. Do zespołu szukamy osób samodzielnych i odpowiedzialnych, a przy tym – głodnych wiedzy i otwartych na nowe możliwości. Lojalność, profesjonalizm i kreatywność to cechy, które cenimy najbardziej.

Przewiń do profilu firmy