Ta oferta pracy jest nieaktualna od 201 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Robót Elektrycznych

  • dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2018-03-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HCC to firma doradztwa personalnego od 2011 roku specjalizująca się w realizacji najbardziej wymagających procesów rekrutacyjnych z różnych branż. Nasi doradcy skupiają się na tym, aby kandydaci biorący udział w prowadzonych rekrutacjach zawsze byli rzetelnie poinformowani o roli, zakresie obowiązków a przede wszystkim, żeby byli jak najlepiej przygotowani do rozmowy rekrutacyjnej z danym pracodawcą.

    Dla naszego klienta wiodącej firmy z branży, realizującej inwestycje w przemyśle oraz energetyce poszukujemy osoby na stanowisko:

    1/03/18

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe – preferowane kierunki – elektryka – elektrotechnika,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku – preferowane minimum 5 lat (obszar energetyka oraz przemysł),
    • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych,
    • Uprawnienia SEP E i D
    • Wiedza techniczna z zakresu instalacji elektro- energetycznych,
    • Znajomość prawa budowalnego,
    • Dobra organizacja czasu pracy,
    • Otwartość na delegacje na terenie całej Polski.

    Zakres obowiązków:

    • Planowanie i kierowanie wykonania robót elektrycznych,
    • Sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót,
    • Współpraca z kierownikami projektów i kierownikami robót innych branż,
    • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej,
    • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP,
    • Prowadzenie dokumentacji budowy (dokumentacja materiałowa i jakościowa, dokumentacja BHP, dokumentacja powykonawcza),
    • Negocjacje z dostawcami i podwykonawcami.

    Oferta:

    • Umowa o pracę.
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
    • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
    • Ciekawa, pełna wyzwań praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego

    Zespół HCC doradzi jak przygotować profesjonalne dokumenty aplikacyjne, nasi doradcy personalni pomogą również w przygotowaniu do spotkania z potencjalnym pracodawcą. Możesz liczyć na kompleksowe wsparcie rekruterów HCC, którzy chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska inżynieryjne.

    Jeśli jesteś zainteresowany tym, co przeczytałeś powyżej kliknij przycisk aplikuj.

    Administratorem danych jest Human Capital Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-739, ul. Wałbrzyska 11 / 252. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.