Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót elektrycznych i AKP

BIPROMET S.A.

  • Głogów

    Głogów, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • pełnienie funkcji Kierownika Robót Elektrycznych i AKP zgodnie z wymaganiami Ustawy prawo budowlane.

  • planowanie, organizowanie, nadzorowanie i koordynowanie robót zgodnie z wymogami obowiązującego prawa, wymogami kontraktu, dokumentacją techniczną oraz harmonogramami

  • nadzór nad jakością i terminowością prowadzonych prac

  • koordynacja międzybranżowa, nadzór na podwykonawcami oraz dostawcami

  • kontrola kosztów budowy

  • udział w prowadzeniu uzgodnień z Zamawiającym oraz podwykonawcami

  • przygotowywanie materiałów odbiorowych i dokumentacji powykonawczej

  • udział w pracach rozruchowych i optymalizacji pracy budowanych instalacji

  • sporządzanie protokołów z postępów prac, prowadzenie i dokumentowanie prób i testów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe

  • kierunkowe uprawnienia budowlane w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

  • pożądane co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisk; preferowane doświadczenie przy realizacji inwestycji wraz udziałem w pracach rozruchowych instalacji przemysłowych

  • dodatkowym atutem jest znajomość oprogramowania EPLAN i programów kosztorysowych

  • pożądane uprawnienia SEP/NOT elektryczne + jako dodatkowy atut energetyczne – E i D

  • umiejętność czytania schematów i dokumentacji branżowych

  • znajomość MS Project

  • samodzielność i inicjatywa

  • umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie i dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych na terenie całego kraju i poza granicami Polski

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

  • możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

BIPROMET S.A. - Grupa Kapitałowa KGHM Polska Miedź S.A.- wiodący dostawca kompleksowych usług w zakresie projektowania oraz generalnej realizacji inwestycji dla branży przemysłowej oraz ochrony środowiska w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko: Kierownik robót elektrycznych i AKP.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania z podaniem numeru referencyjnego stanowiska.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.