Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót Elektrycznych i Teletechnicznych

Elsa Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • realizacja projektów z zakresu instalacji elektrycznych i niskoprądowych,

  • nadzorowanie i koordynacja prac w zakresie instalacji elektrycznych i niskoprądowych prowadzonych na budowie,

  • analiza i przegląd dokumentacji technicznej pod kątem optymalizowania zastosowanych rozwiązań,

  • koordynacja prac podwykonawców pod względem jakości i terminów,

  • analiza ofert materiałowych i wykonawczych,

  • monitorowanie kosztów i dokonywanie rozliczeń końcowych realizowanych prac,

  • sporządzanie protokołów z postępów prac, prowadzenie i dokumentowanie prób i testów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym, kierunkowe,

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami elektrycznymi,

  • doświadczenie w zakresie kierowania pracami na budowie,

  • bardzo dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie i odpowiedzialność,

  • prawo jazdy kat.B.

To oferujemy

  • pracę na terenie Trójmiasta (w miejscach realizowanych kontraktów),

  • umowę o pracę lub inny wybrany sposób zatrudnienia,

  • możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności,

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

  • ubezpieczenie na życie i dofinansowany dostęp do karty MultiSport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • możliwość uzyskania uprawnień

Elsa Sp. z o.o. Sp. k.

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim działającą w branży elektryki, teletechniki oraz systemów automatyki budynkowej BMS. Zajmujemy się również projektowaniem i produkcją rozdzielnic. Działamy na wszystkich etapach realizacji: od projektu przez prace instalacyjne i inżynierskie aż do serwisu.

Przewiń do profilu firmy