Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1650 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik robót elektrycznych i teletechnicznych

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 19.01.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Bartimex to prężnie działająca grupa firm budowlanych obecna na rynku od 1993 r. Realizujemy różnego rodzaju inwestycje budowlane. Świadczymy także szeroki zakres usług w branży instalacyjnej, w tym projektowanie, wykonawstwo instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz systemy ochrony przeciwpożarowej. Naszym celem jest świadczenie najwyżej jakości usług, jednocześnie zapewniając stałe doskonalenie i rozwój potencjału naszych pracowników. Systematycznie wzbogacamy nasze doświadczenie i wiedzę w celu realizacji potrzeb najbardziej wymagających klientów przy użyciu najlepszych materiałów oraz najnowocześniejszej technologii.

    W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy:
    Kierownika robót elektrycznych i teletechnicznych
    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    • planowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonywanych robót w zakresie instalacji i urządzeń elektrycznych na etapie przygotowania, realizacji, uruchamiania i odbioru inwestycji
    • koordynacja i nadzór robót podwykonawców
    • nadzór nad przestrzeganiem zasad i przepisów BHP
    • opracowywanie kosztorysów branżowych w zakresie instalacji,
    • rozliczanie robót instalacyjnych z zamawiającym i podwykonawcami.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe
    • uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych (warunek konieczny)
    • doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym przy prowadzeniu robót elektrycznych: instalacje elektryczne, niskoprądowe i teletechniczne
    • dyspozycyjność (praca w terenie)

    Oferujemy:

    • umowę o pracę bądź współpracę i atrakcyjne wynagrodzenie
    • interesującą i odpowiedzialną pracę na prestiżowych budowach
    • samodzielne stanowisko z możliwością poznawania różnorodnych systemów
    • duże możliwości rozwoju

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk:

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez BARTIMEX z siedzibą w Poznaniu."

    bottom