Kierownik Robót Elektrycznych - Infrastruktura

  • Białystok / Olsztyn / Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HRK Real Estate & Construction specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, menedżerów oraz dyrektorów do firm z branży budownictwa i nieruchomości. Dzięki współpracy z czołowymi firmami sektora Real Estate & Construction naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

    Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół REC w HRK

    Dla naszego Klienta,  dużej międzynarodowej firmy Generalnego Wykonawstwa o uznanej pozycji w Polsce, poszukujemy aktualnie Kandydatów na stanowisko:

    miejsce pracy: Białystok / Olsztyn / Warszawa

    Zadania:

    • Prowadzenie budów w zakresie instalacji elektrycznych/ teletechnicznych zgodnie z przepisami Prawa budowlanego - inwestycje infrastrukturalne
    • Utrzymywanie stałego kontaktu z Inwestorem oraz Inspektorem Nadzoru Budowlanego
    • Ofertowanie oraz prowadzenie negocjacji warunków umowy z podwykonawcami
    • Prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie
    • Prowadzenie rozliczania robót z Inwestorem
    • Raportowanie postępów prac

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub energetycznym
    • Minimum rok doświadczenia zawodowego na stanowisku Kierownika Robót – warunek konieczny
    • Doświadczenie w pracy na iwestycjach infrastrukturalnych jako Inżynier Budowy/Kierownik Robót
    • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
    • Znajomość Prawa Budowlanego, Prawa Energetycznego oraz związanych z nimi przepisów wykonawczych
    • Umiejętność obsługi programów MS Project i AutoCad
    • Doświadczenie w sporządzaniu harmonogramów robót
    • Samodzielność działania oraz nastawienie na realizację celów

    Nasz Klient oferuje:

    • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
    • Ciągłość zatrudnienia
    • Pracę pełną wyzwań w firmie o czołowej pozycji rynkowej
    • Samodzielność działania oraz możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu zadań
    • Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów
    Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zgłaszanie się poprzez kliknięcie w link Aplikuj, co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HRK S.A. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), pl. Bankowy 2; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: rodo@hrk.pl - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą;