Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót Elektrycznych – Instalacje Przemysłowe

PESMEL POLAND Sp. z o.o.O firmie

10 00020 000 brutto / mies.
  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie pracami instalacji elektrycznych urządzeń w projektach systemów przemysłowych, m.in. linie pakowania stali i papieru, systemy logistyczne i transportowe

  • kierowanie zespołem instalatorów elektrycznych w ramach projektu (zespoły od 10 do 30 osób)

  • przygotowywanie i koordynowanie harmonogramu prac instalacyjnych

  • raportowanie postępu prac

  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczych i projektowych

  • bezpośredni kontakt z klientem w trakcie instalacji

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku nadzorowania prac instalacji elektrycznych

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • zdolność do dłuższych delegacji służbowych (3-6 miesięcy) na całym świecie

  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • umiejętność zarządzania zespołem

To oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie, zależne od doświadczenia (10.000 -20.000 zł brutto)

  • umowa o pracę lub kontrakt, w zależności od preferencji

  • praca w międzynarodowym środowisku

PESMEL POLAND Sp. z o.o.

Jesteśmy polskim oddziałem fińskiej firmy Pesmel Oy – światowej klasy specjalisty w dziedzinie automatycznych systemów transportowych, magazynów wysokiego składowania oraz linii pakujących dla branż metalurgicznej, papierniczej oraz oponiarskiej. Przez ponad 40 lat zrealizowaliśmy ponad 520 projektów w pełni automatycznych systemów przemysłowych na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

Wymagane CV w języku angielskim