Logo Pracuj.pl

Kierownik Robót Elektrycznych

AMW SINEVIA Sp. z o.o.O firmie

  • Jarosław, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

AMW SINEVIA Sp. z o.o.

3 Maja 80d

Jarosław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • Koordynacja robót na terenie województwa podkarpackiego i lubelskiego,
  • Planowanie i koordynacja robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentacji technicznej oraz przepisów BHP i ppoż,
  • Nadzór nad podwykonawcami oraz pracownikami budowy,
  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej oraz innych dokumentów niezbędnych w trakcie realizacji robót.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – inżynierskie,
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności sieci i instalacji elektrycznych,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów dot. prawa budowlanego oraz prawa zamówień publicznych,
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Biegła znajomość programów: MS Projekt, MS Office,
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Umiejętność zarządzania zespołem i delegowanie zadań.

To oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach,
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Pakiet socjalny: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, dofinansowanie do wyjazdów urlopowych,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

Jesteśmy dużą polską firmą o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku. Realizujemy inwestycje na terenie całej Polski, w ponad 50 lokalizacjach. Specjalizujemy się w szeroko pojętym budownictwie. W związku z bezustannym rozwojem naszej Firmy poszukujemy chętnych, zaangażowanych i nastawionych na osiągnięcie celu osób, które lubią podejmować nowe wyzwania.

Aktualne oferty pracodawcy
SVA-B-PP-DKP-110-38-1/22

Kierownik Robót Elektrycznych, 3 Maja 80d, Jarosław