Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót Elektrycznych

Nickel

  • Jelonek (pow. poznański)

    Jelonek (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie przedmiarów prac i kosztorysów dla nowo pozyskiwanych kontraktów

  • przygotowywanie harmonogramu prac na budowie

  • koordynacja pracy podwykonawców

  • analiza i optymalizacja przyjętych rozwiązań materiałowych, koncepcji elektrycznych

  • nadzór nad przestrzeganiem terminów realizacji robót zgodnie z umową i harmonogramem

  • stały nadzór nad jakością wykonywanych robót, monitorowanie usterek wykonawczych

  • przygotowywanie materiałów odbiorowych i dokumentacji powykonawczej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie instalacji elektrycznych

  • uprawnienia budowlane w specjalności elektrycznej

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość prawa budowlanego, norm i przepisów obowiązujących w budownictwie

  • praca w programach MS OFFICE, AUTO CAD

  • doświadczenie w sporządzaniu kosztorysów w programach kosztorysowych np. NORMA PRO/ /SYKAL będzie dodatkowym atutem

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • zatrudnienie w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku

  • odpowiedzialną i ciekawą pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Nickel

Jesteśmy ogólnopolską firmą budowlaną funkcjonującą na rynku generalnego wykonawstwa od 1991 roku. Swoją działalność prowadzimy w segmentach budownictwa obejmujących budownictwo ogólne, kubaturowe, przemysłowe, specjalistyczne, mieszkaniowe, infrastrukturalne i komercyjne.

Przewiń do profilu firmy