Logo Pracuj.pl

Kierownik robót elektrycznych

DPM Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta przedsiębiorstwa handlowo – produkcyjno – usługowego, jednej z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm z branży elektrycznej na terenie województwa śląskiego poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierownik robót elektrycznych

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót, jakości, kontroli
  • Pełnienie funkcji kierownika budowy przez cały okres trwania projektu
  • Zarządzanie budżetem projektu
  • Koordynacja prac na budowie , delegowanie zadań, przestrzeganie zasad BHP
  • Zarządzanie pracą brygad własnych i obcych
  • Kontrola jakości prac oraz wykorzystania materiałów
  • Analiza harmonogramu i postępu robót
  • Dobór podwykonawców, uczestniczenie w negocjacjach handlowych i technicznych

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane elektryczne, elektrotechniczne lub pokrewne);
  • Min 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym na stanowisku
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Wiedza praktyczna z zakresu norm technicznych oraz przepisów prawa niezbędnych do realizacji robót
  • Znajomość rynku budowlanego i inwestycyjnego
  • Umiejętność prowadzenia rozmów z inwestorami, inspektorami nadzoru, podwykonawcami
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność delegowania zadań

Pracodawca oferuje

  • Pracę przy realizacji projektów na rynku śląskim
  • Zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Aktualne oferty pracodawcy
KRE/01/DPM

Kierownik robót elektrycznych, Katowice