Oferta pracy

Kierownik Robót Elektrycznych

Michael Page

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest prężnie rozwijająca się firma zajmująca się kompleksowymi usługami budowlanymi.

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prowadzonymi robotami elektrycznymi

  • Weryfikacja dokumentacji wykonawczej

  • Ofertowanie zakresów robót

  • Prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie

  • Przygotowanie dokumentacji budowy

  • Raportowanie postępów prac

  • Współpraca z kierownictwem budowy na prowadzonych kontraktach

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek-Elektrotechnika,elektroenergetyka,telekomunikacja lub pokrewne)

  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy na budowie

  • Znajomość MS Office oraz AutoCAD

  • Prawo jazdy kategorii „B"

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność

  • Uprawnienia SEP G1

Pracodawca oferuje

  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o Umowę o Pracę lub kontrakt B2B

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)

  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego wśród osób z dużym doświadczeniem

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

  • Benefity

  • służbowy samochód do użytku prywatnego