Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Robót Elektrycznych

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 2017-04-11

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupę NDI tworzą spółki specjalizujące się w organizacji i realizacji projektów inwestycyjnych w obszarze budownictwa, energetyki oraz hydrotechniki. Na rynku funkcjonujemy od 1991 roku. Ofertę NDI wyróżnia duża różnorodność realizowanych projektów, elastyczność działania oraz doświadczenie w prowadzeniu prac budowlanych w praktycznie każdej formule. Podstawę naszej działalności stanowi budownictwo: kubaturowe oraz infrastrukturalne – w tym także projekty hydrotechniczne. Z powodzeniem działamy zarówno na rynku zamówień publicznych, jak i prywatnych.
Prowadzimy także własne projekty deweloperskie, w których inwestorem bądź współinwestorem są spółki celowe tworzone w ramach grupy. NDI jest dwukrotnym laureatem Diamentów Forbesa, Pracodawcą Roku w Budownictwie, Regionalnym Liderem Innowacji i Rozwoju.

W związku z intensywnym rozwojem i planowanymi projektami aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref. PR/KRE/0417
Miejsce pracy: Katowice

ZAKRES ZADAŃ

  • Pełnienie funkcji Kierownika Robót w zakresie robót elektrycznych w ramach realizowanego projektu budowlanego
  • Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót elektrycznych zgodnie z projektem budowlanym oraz specyfikacją techniczną
  • Organizowanie oraz nadzorowanie pracy Podwykonawców zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP
  • Bieżące monitorowanie i kontrola harmonogramu postępu robót, kosztów budowy oraz dokumentacji technicznej
  • Sporządzanie przedmiarów i obmiarów oraz weryfikacja dokumentacji wykonawczej i powykonawczej
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy oraz Zamawiającym i Inżynierem Kontraktu

PROFIL KANDYDATA

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub energetycznym
  • Minimum rok doświadczenia zawodowego na stanowisku Kierownika Robót - warunek konieczny
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Świadectwo Kwalifikacyjne do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych
  • Znajomość Prawa Budowlanego, Prawa Energetycznego oraz związanych z nimi przepisów wykonawczych
  • Umiejętność obsługi programów MS Project i AutoCad
  • Doświadczenie w sporządzaniu harmonogramów robót
  • Samodzielność działania oraz nastawienie na realizację celów

OFERTA

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Praca pełna wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Samodzielność działania oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu zadań
  • Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz z zaznaczonym numerem referencyjnym klikając przycisk Aplikuj.

Prosimy o załączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.)".

Dziękujemy za przesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Dołącz do nas
www.ndi.com.pl

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się