Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót Elektrycznych - Kierownik Projektu

KABARPOL7 Sp. z o.o. Sp.k.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie budów zgodnie z przepisami prawa budowlanego

  • koordynowanie projektów budowlanych i wykonawczych instalacji elektrycznych

  • i teletechnicznych

  • współpraca z działem projektowym w zakresie opracowania i składania dokumentów powykonawczych

  • utrzymywanie stałego kontaktu z Inwestorem/GW w tym rozliczanie robót

  • zlecanie robót podwykonawcom

  • prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie

  • przygotowanie kalkulacji oraz zestawień materiałów do kosztorysów

  • raportowanie postępów prac na prowadzonym kontrakcie

  • zarządzanie zespołem podległych pracowników w tym dbanie o przestrzeganie zasad BHP,

  • koordynacje międzybranżowe

  • udział w spotkaniach z klientem

  • pilnowanie harmonogramów robót

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (Elektrotechnika i pochodne)

  • doświadczenia w realizacji kontraktów, inwestycji budowlanych min. 2 lata

  • doświadczenia we współpracy z podwykonawcami zleceniodawcami i Inwestorem,

  • znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP,

  • znajomość MS Office ( głownie Excel) oraz AutoCAD

  • dobrej organizacji pracy i samodzielności

  • dyspozycyjność oraz mobilność w zakresie realizacji projektów na terenie całej Polski – warunek konieczny

  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • doświadczenie w projektowaniu lub wykonywaniu sieci i instalacji elektrycznych i teletechnicznych

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci i instalacji elektrycznych

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia przy realizacji prestiżowych projektów

  • Praca nad ciekawymi i nowoczesnymi projektami, a w ramach prowadzonych projektów wykonywania samodzielnych i odpowiedzialnych zadań

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy w tym samochód, laptop, telefon

  • Możliwość zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży elektro-energetycznej. Naszą ofertę adresujemy do klientów, którzy wymagają pełnego zakresu usług z branży instalacji elektrycznych, teletechnicznych i energetycznych.

Przewiń do profilu firmy