Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik robót elektrycznych

EDWARD HEJMO FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA "ELEKTRO-ED"O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Kierownik / Koordynator
Jesteśmy firmą istniejąca od 18 lat, posiadającą bogate doświadczenie.

Wykonujemy instalacje elektryczne, teletechniczne, p.poż., alarmowe, branży AKPiA, grzewcze, gazowe i sanitarne. Przeprowadzamy rozruchy urządzeń elektrycznych, wykonujemy pomiary elektryczne, oferujemy usługi serwisowe. Posiadamy doświadczenie w montażu rozdzielnic NN, SN, pulpitów sterowniczych, układów sterowania i automatyki oraz prefabrykacji rozdzielni.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • organizowanie i koordynacja prac w zakresie instalacji elektrycznych oraz teletechnicznych bezpośrednio na budowie (kontrola harmonogramu robót oraz harmonogramu dostaw materiałów, kontrola jakości i postępu prac, kontrola BHP)
  • planowanie i organizacja robót na budowie,
  • prowadzenie dokumentacji budowy (materiałowa, po wykonawcza)
  • prowadzenie uzgodnień z inwestorem i brygadami na budowie
  • rozliczanie wykonanych robót,
  • współpraca z dotychczasowymi Klientami i nawiązanie współpracy z nowymi
  • nadzór nad pracownikami

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • doświadczenie w prowadzeniu robót elektrycznych min. 3 lata
  • samodzielność
  • prawo jazdy kat. B
  • SEP E, SEP D
  • zdolności organizacyjne
  • umiejętność czytania kosztorysów
  • umiejętność pracy z ludźmi

W związku z ciągłym rozwojem zachęcamy do kontaktu również  osoby posiadające uprawnienia do kierowania robotami elektrycznymi, które nie mają jeszcze doświadczenia na stanowisku "Kierownik robót elektrycznych".

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne