Oferta pracy

Kierownik Robót Elektrycznych

PORR S.A

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i prowadzenie prac budowlanych w zakresie sieci i instalacji elektrycznych

  • Bezpośredni nadzór nad przebiegiem prac na etapie przygotowania, realizacji, uruchamiania i odbioru inwestycji

  • Weryfikacja jakości i terminowości wykonanych prac

  • Rozliczenia wykonanych prac (w tym obmiary)

  • Uczestnictwo w procedurach odbiorowych

  • Prowadzenie dokumentacji budowy

  • Przygotowywanie kalkulacji i wycen robót dodatkowych oraz zamiennych

  • Współpraca z zespołem budowy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne elektryczne

  • Min. 3-4 lata doświadczenia zawodowego przy realizacji instalacji elektrycznych w obiektach kubaturowych realizowanych w systemie generalnego wykonawstwa lub podobnych

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacji elektrycznych i elektrotechnicznych

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Znajomość zagadnień technicznych budowlanych oraz przepisów prawa budowlanego i norm

  • Biegła znajomość pakietu MS Office, Excel oraz AutoCad

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Samodzielność w działaniu, systematyczność oraz doskonała organizacja pracy własnej i podległego zespołu

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna

  • Miejsce pracy: Kraków

PORR S.A

PORR to międzynarodowa grupa budowlana o 150 letniej tradycji. Koncern zainicjował swoją działalność w Polsce na początku lat 80. XX wieku. Zasadniczymi obszarami kompetencyjnymi PORR S.A. są budownictwo infrastrukturalne, kubaturowe i kolejowe, a także segment budownictwa inżynieryjnego, energetycznego oraz hydrotechnicznego. PORR S.A. jest wykonawcą wielu spektakularnych projektów na terenie całego kraju, jak np. remontu Mostu Łazienkowskiego w Warszawie, Mostu Tadeusza Mazowieckiego w Rzeszowie, odcinka Południowej Obwodnicy Warszawy- S2, hotelu InterContinental czy budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

Przewiń do profilu firmy