Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót elektrycznych

CS - PROJEKT sp. z o.o.

7 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie i koordynowanie prac w zakresie instalacji elektrycznych prowadzonych na budowie na etapie przygotowania, realizacji, uruchamiania i odbioru inwestycji

  • prowadzenie przetargu oraz wybór firm podwykonawczych

  • przygotowywanie obmiaru postępu robót

  • sporządzanie harmonogramów oraz prowadzenie dokumentacji budowlanej

  • uzgadnianie zamiennych rozwiązań technicznych, technologicznych i materiałowych

  • skuteczne zarządzanie dostawami

  • zarządzanie zespołem pracowników przydzielonych do realizacji prowadzonego przedsięwzięcia oraz nadzór nad przestrzeganiem procedur, norm, przepisów BHP i Ppoż.

  • koordynacja robót elektrycznych realizowanych przez podwykonawców

  • współpraca z inwestorem, inspektorem nadzoru inwestorskiego, podwykonawcami i dostawcami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub energetycznym

  • doświadczenie na stanowisku kierownika robót elektrycznych lub 2 lata doświadczenia na stanowisku inżyniera robót elektrycznych

  • mile widziane uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności sieci i instalacji elektrycznych

  • znajomość przepisów dot. prawa budowlanego

  • doświadczenie w sporządzaniu harmonogramu robót

  • umiejętność zarządzania zespołem i delegowania zadań

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość środowiska CAD oraz Microsoft Office

  • zadaniowy czas pracy

  • gotowość do pracy w różnych lokalizacjach na terenie południowym Polski

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B

  • konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od wykształcenia, doświadczenia oraz wiedzy

  • system premiowy

  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy