Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Robót Elektrycznych

Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut A.S. Oddział w Polsce

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Ocena dokumentacji projektowej pod względem zgodności z przyjętymi założeniami projektowymi i warunkami kontraktu,

  • Analiza rozwiązań projektowych pod względem optymalizacji terminu realizacji i kosztów,

  • Przygotowywanie przedmiaru robót, kosztorysów, opracowywanie rysunków technologicznych, oraz załączników technicznych do umów na roboty elektryczne,

  • Przygotowywanie założeń projektowych dla instalacji elektrycznych,

  • Koordynacja projektowa pod względem kolizji branżowych,

  • Kontrola terminowości dostaw dokumentacji projektowej,

  • Współpraca z biurami projektów,

  • Kontrola jakości realizowanych prac oraz przebiegu procesu zmian projektowych podczas realizacji,

  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe,

  • Uprawnienia budowane bez ograniczeń w specjalności sieci i instalacji elektrycznych,

  • Bardzo dobra znajomość przepisów dot. prawa budowlanego,

  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie w na podobnym stanowisku,

  • Doświadczenie w zakresie realizacji projektów infrastrukturalnych / tunelowych,

  • Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,

  • Dobra znajomość programu AUTOCAD i Pakietu MS Office.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program rekomendacji pracowników