Logo Pracuj.pl

Kierownik Robót Elektrycznych

INSTAL ELECTRICO firmie

5 000–10 000
brutto / mies.

INSTAL ELECTRIC

Erazma Jerzmanowskiego 40

Bieżanów-Prokocim

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie ofert i kosztorysów elektrycznych, analiza dokumentacji technicznych – udział w procesie ofertowania
  • Udział w kontraktacji podwykonawców i dostawców
  • Specyfikowanie materiałów do zamówień, tworzenie harmonogramów,
  • Nadzór oraz koordynacja robót w zakresie instalacji elektrycznych podwykonawców,
  • Dbanie o terminową realizację prac oraz kontrola kosztów,
  • Przestrzeganie zgodności prowadzonych robót z: harmonogramami, prawem budowlanym, dokumentacją techniczną, zasadami wiedzy i sztuki budowlanej, zasadami BHP
  • Bieżące raportowanie przebiegu prac
  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – elektrotechnika lub elektroenergetyka
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, w tym udział w procesie budowlanym
  • min. podstawowa znajomość branży, rozwiązań wiodących producentów
  • umiejętność wyznaczania priorytetów
  • umiejętności negocjacyjne
  • kreatywność, determinacja w dążeniu do celu, umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie
  • Dobra znajomość MS Office, Excel
  • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • atutem będzie posiadanie uprawnień budowlanych w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych ( nie jest to warunek konieczny)

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • umowa b2b lub umowa o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole
  • realną możliwość podnoszenia swoich kompetencji oraz zdobywania cennego doświadczenia
  • elastyczne godziny pracy
  • niezbędne narzędzia pracy ( laptop, telefon, samochód służbowy)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Prosimy o przesłanie CV.

Jesteśmy młodym dynamicznym zespołem działającym w branży usług elektrycznych i energoelektrycznych (Projektowanie, dostawy, montaż oraz uruchomienie urządzeń : Stacje SN/nn, rozdzielnie nn, szafy sterownicze, systemy zasilania gwarantowanego, instalacje obiektowe). Oferujemy również fachowe doradztwo w zakresie doboru asortymentu jak i techniki wykonania instalacji. Doświadczenie branżowe procentuje wysokimi standardami oferowanych usług, co potwierdzają nasi partnerzy biznesowi i klienci.

NASZA MISJA

Naszą misją jest prowadzenie stabilnej firmy opartej na silnych podstawach ekonomicznych oraz technicznych. Budując właściwe relacje z partnerami biznesowymi zawsze działamy zgodnie z najwyższymi standardami - fachowo i rzetelnie, mając na względzie profesjonalizm, wysoką jakość naszych usług, zgodność z obowiązującymi normami oraz bezpieczeństwo pracy na każdym etapie procesu inwestycyjnego.

Kierownik Robót Elektrycznych, Erazma Jerzmanowskiego 40, Bieżanów-Prokocim, Kraków