Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót Elektrycznych

Elbudbis Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Region:Warszawa/cała Polska

Elbudbis Sp. z o.o. jest inżynieryjną firmą specjalizującą się w obsłudze sektora elektroenergetycznego. Tworzymy zespół, który realizował największe branżowe inwestycje w Polsce oraz uczestniczył w wielu projektach zagranicznych.

Celem naszej firmy jest rozwój w oparciu o coraz bardziej zaawansowane realizacje, wymagające wysokiej wiedzy inżynieryjnej oraz zastosowania nowatorskich rozwiązań technicznych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy/działalności poszukujemy obecnie pracowników na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kierowanie robotami w branży elektroenergetycznej.
  • Opracowywanie harmonogramów prac budowlano-montażowych.
  • Sprawowanie nadzoru nad pracami budowlano – montażowymi.
  • Prowadzenie dokumentacji projektu.
  • Analiza i rozliczenie kosztów projektu.
  • Optymalizacja rozwiązań organizacyjnych i technicznych projektu
  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej oraz innych dokumentów niezbędnych w trakcie realizacji robót.

WYMAGANIA:

1.Obligatoryjne:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektroenergetyczne)
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń lub do kierowania robotami budowlanymi.
  • Gotowość do delegacji służbowych na terenie całej Polski - warunek konieczny.
  • Doświadczenie zawodowe min 2 lata na stanowisku kierownika robót potwierdzone referencjami.
  • Umiejętność sporządzania ofert i prowadzenia negocjacji z dostawcami i podwykonawcami.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office w tym MS Projekt, Auto CAD.
  • Znajomość jęz. angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B

2.Fakultatywne:

  • Uprawnienia w zakresie zarządzania projektami potwierdzone certyfikatami IPMA lub PMP, Prince 2

OFERUJEMY:

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych, szkolenia
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Umowa o pracę lub B2B.
  • Niezbędne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne