Oferta pracy

Kierownik robót elektrycznych

ENGIE ELEKTROMONTAŻ Sp. z o.o. O firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Kierownik / Koordynator

Firma ENGIE Elektromontaż wykonująca instalacje elektryczne i niskoprądowe dla budownictwa oraz przemysłu zatrudni:

Kierownika robót elektrycznych
Miejsce pracy: budowy realizowane przez siedzibę główną w Gliwicach lub oddział w Bydgoszczy (woj.; kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, łódzkie).

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad realizacją robót instalacji elektrycznych zgodnie z harmonogramem, wymaganiami kontraktu, dokumentacją techniczną oraz obowiązującym prawem,
  • planowanie i organizacja robót na budowie,
  • nadzór pracy pracowników oraz podwykonawców oraz przestrzegania zasad BHP,
  • analiza i optymalizacja dokumentacji technicznej,
  • rozliczanie wykonanych robót,
  • raportowanie postępu robót

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • doświadczenie zawodowe w branży instalacyjnej

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • umowę o pracę lub B2B,
  • samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • dodatkowe świadczenia socjalne,
  • kartę multisport,
  • opiekę medyczną,
  • pracę w stabilnej firmie o silnej, ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy