Oferta pracy

Kierownik Robót Elektrycznych

AMW SINEVIA Sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,

  • Planowanie i koordynacja robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentacji technicznej oraz przepisów BHP i ppoż,

  • Nadzór nad podwykonawcami oraz pracownikami budowy,

  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej oraz innych dokumentów niezbędnych w trakcie realizacji robót.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – inżynierskie,

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności sieci i instalacji elektrycznych,

  • Bardzo dobra znajomość przepisów dot. prawa budowlanego oraz prawa zamówień publicznych,

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Biegła znajomość programów: MS Projekt, MS Office,

  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz bardzo dobrej organizacji pracy,

  • Umiejętność zarządzania zespołem i delegowanie zadań.

To oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach,

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Pakiet socjalny: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, dofinansowanie do wyjazdów urlopowych,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Jesteśmy dużą polską firmą o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku. Realizujemy inwestycje na terenie całej Polski, w ponad 50 lokalizacjach. Specjalizujemy się w szeroko pojętym budownictwie. W związku z bezustannym rozwojem naszej Firmy poszukujemy chętnych, zaangażowanych i nastawionych na osiągnięcie celu osób, które lubią podejmować nowe wyzwania.

Przewiń do profilu firmy