Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót Elektrycznych

Elektromont S.A.O firmie

6 0008 000 brutto / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za jakość i terminowości realizowanych robót, zgodnie z projektem, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną,

  • właściwa organizacja pracy sił własnych i podwykonawców,

  • terminowa realizacja harmonogramu i postępu robót,

  • analiza dokumentacji technicznej oraz realizacja założonych kosztów budowy,

  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,

  • współpraca z Inwestorem, Zamawiającym, Projektantami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe , kierunek Elektrotechnika lub Automatyka i Robotyka, ,

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych lub teletechnicznych,

  • umiejętności kierowania zespołem i dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • pracę na umowę o pracę w firmie o solidnej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych efektów,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego przy realizacji dużych, międzynarodowych kontraktów na terenie kraju,

  • pakiet szkoleń oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, komputer.

Elektromont S.A.

Wykonawca Instalacji Elektrycznych i Słaboprądowych w Obiektach Przemysłowych i Obiektach Użyteczności Publicznej

w związku z pozyskaniem nowych, znaczących kontraktów poszukuje kandydatów na stanowisko: Kierownik Robót Elektrycznych.

Przewiń do profilu firmy

Więcej szczegółów dotyczących Spółki znajdziecie Państwo na www.elektromont.pl

Oferty prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.