Logo Pracuj.pl

Kierownik robót elektrycznych

Euroklimat sp. z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakości, bezpieczeństwa i zaawansowania robót instalacji elektrycznych, teletechnicznych i automatyki,
  • Nadzór nad podwykonawcami,
  • Planowanie prac i optymalne wykorzystanie sprzętu oraz zaplecza budowy,
  • Przygotowywanie niezbędnych raportów,
  • Weryfikacja dokumentacji projektowych, specyfikacji technicznych dotyczących wykonania i odbioru robót oraz kosztorysów i przedmiarów robót,
  • Kontrola terminowości wykonania prac.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu programów MS OFFICE, Autocad,
  • Umiejętność kierowania i nadzorowania zespołu pracowników.

Mile widziane

  • Znajomość programów Eplan, WSCAD,
  • Znajomość systemów automatyki HVAC.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system premiowania oddający zaangażowanie i osiągane wyniki,
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do pakietów sportowych i medycznych, dofinansowanie do nauki języków obcych,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w stabilnej, ale dynamicznie rozwijającej się firmie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Miejsce pracy: Suchy Las k/Poznania oraz projekty realizowane na terenie całego kraju.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Euroklimat sp. z o.o.

Dołącz do Euroklimat i zostań członkiem naszego zespołu!

Należymy do Grupy Cez w Polsce i jesteśmy generalnym wykonawcą instalacji sanitarnych i elektrycznych. Realizujemy projekty kompleksowo, dzięki czemu zapewniamy swoim klientom fachową i rzetelną obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji – od oferty, przez projekt, wykonawstwo, obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Działamy na rynku polskim od ponad 20 lat.

Kierownik robót elektrycznych, Łódź