Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót Elektrycznych

IT POWER GROUPO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

Osoba na stanowisku Kierownika Robót Elektrycznych będzie kierowała pracami w zakresie instalacji elektrycznych na projektach developerskich i fotowoltaicznych oraz koordynowała podwykonawców.

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będą negocjacje z podwykonawcami i dostawcami, prowadzeniem analizy harmonogramu i postępu robót, obsługa logistyczna budów , współpracę z projektantami i innymi zespołami technicznymi, nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP. Ponadto, analiza dokumentacji technicznej, monitoring kosztów budowy, zarządzanie podległym zespołem pracowników.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • znajomość projektowania KNR norma

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność operatywnego i samodzielnego działania

Mile widziane

  • znajomość instalacji fotowoltaicznych

To oferujemy

  • wysokie zarobki

  • codzienne wsparcie

  • nowoczesne oprogramowanie ułatwiające pracę

  • elastyczny czas pracy

  • możliwość pracy zdalnej

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer) oraz stały samochód służbowy po 3m. okresie próbnym