Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Robót Elektrycznych

  • łódzkie
  • Kierownik
  • 18.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Miejsce wykonywanej pracy w zależności od potrzeb: śląskie, łódzkie, dolnośląskie, małopolskie.

    Opis stanowiska:

    • nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy
    • współpraca z podwykonawcami, inwestorem i projektantami
    • rozliczanie robót
    • prowadzenie dokumentacji budowy, przygotowanie dokumentacji i uczestnictwo w odbiorach
    • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej
    • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
    • dbałość o jakość i terminowość prac
    • nadzór i organizacja pracy poszczególnych brygad, nadzór pracy, sprzętu na budowie
    • rozliczanie robót i zamykanie kontraktów pod nadzorem kierownika projektu

    Oczekiwania wobec kandydata:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe elektryczne
    • umiejętność czytania schematów elektrycznych
    • umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych
    • znajomość obwodów elektrycznych
    • posiadanie ważnych uprawnień elektrycznych E i D
    • doświadczenie na podobnym stanowisku min 3 lata
    • organizacja pracy, terminowość
    • prawo jazdy kat. B

    Jako firma oferujemy:

    • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Można kontaktować się również telefoniczne z Prezesem firmy Pawłem Papierniakiem.