Oferta pracy

Kierownik Robót Elektrycznych

BIGRAM S.A.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

dynamicznie rozwijającej się firmy, o ugruntowanej pozycji na rynku, która oferuje usługi kompleksowego wykonawstwa szeroko rozumianych instalacji elektrycznych, głównie na obiektach przemysłowych.

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie konkretną budową (czasami więcej niż jedną),

  • koordynacja robót na budowie oraz współpraca z innymi wykonawcami,

  • przygotowywanie harmonogramu robót,

  • współpraca z brygadzistą oraz projektantami,

  • kontrola jakości prac,

  • zamawianie materiałów,

  • rozliczanie podwykonawców oraz przygotowywanie protokołów rzeczowo-finansowych dla Zleceniodawcy.

Wymagania pracodawcy

  • 5-letnie doświadczenie w branży instalacji elektrycznych i niskoprądowych,

  • Uprawnienia Budowlane bez ograniczeń,

  • biegła obsługa programu Autocad,

  • gotowość do pracy na inwestycjach w różnych częściach Polski,

  • umiejętność zarządzania zespołem.

Pracodawca oferuje

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie budowlanej,

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,

  • premię uznaniową po zakończonych pracach.

BIGRAM S.A.

Od ponad 27 lat BIGRAM z sukcesem realizuje projekty rekrutacyjne i doradcze. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska menadżerskie oraz specjalistyczne. Nasze oddziały znajdują się w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.

Przewiń do profilu firmy