Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót Elektrycznych

ROMGOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ENGINEERING SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Konsultowanie projektów budowlanych

  • Nadzór nad wykonywaniem robót budowlanych w zakresie wykonania zgodnie z obowiązującymi normami, przepisami oraz projektem wykonawczym

  • Weryfikacja dokumentacji ofertowej, dokumentacji wykonawczej, dokumentacji projektowej

Nasze wymagania

  • Wymagane uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń

  • Świadectwa kwalifikacyjne Gr. I: E i D bez ograniczeń napięcia

  • Doświadczenie w branży energetycznej jako Kierownik Budowy/ Kierownik Robót Budowlanych

  • Gotowość do pracy na terenie całego kraju

To oferujemy

  • Możliwości rozwoju oraz awansu w firmie tworzonej przez ludzi z pasją

  • Elastyczność formy zatrudnienia – w zależności od preferencji Kandydata (umowa o pracę lub współpraca B2B)

  • Stabilne zatrudnienie (współpraca długofalowa)

  • Pracę w renomowanej firmie – jednej z najlepszych spółek budowlanych w Polsce

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanej wiedzy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Romgos Sp. z o.o. Engineering Sp. K. to jedna z najbardziej dynamicznych spółek gazowniczych w kraju. Jako generalny wykonawca i podwykonawca zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji na rynku budownictwa energetycznego, przemysłowego oraz ZZU.

Przewiń do profilu firmy