Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót Elektrycznych

SAVI Group

  • Wołowska 2, Oborniki Śląskie
    Oborniki Śląskie, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

SAVI Group

Wołowska 2

Oborniki Śląskie

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór prac instalacji elektrycznych dotyczących inwestycji spółki na terenie całego kraju,

  • Przygotowanie realizacji inwestycji: przedmiarów i obmiarów robót elektrycznych, harmonogramów prac, współpraca z działem ofertowania,

  • Prowadzenie robót zgodnie z harmonogramem i w ramach założonego budżetu, zgodnie z zapisami umowy oraz firmowymi procedurami i zaleceniami Zarządu, kierownika projektu, kierownika budowy,

  • Współpraca i koordynacja z zespołem inżynierów pozostałych branż na budowie,

  • Zarządzanie pracami oraz rozliczanie prac pod kontem finansowym oraz technicznym z podwykonawcami, dostawcami materiałów i urządzeń i/lub z Inwestorem,

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta podczas realizacji inwestycji,

  • Tworzenie i/lub nadzór nad tworzeniem dokumentacji kontraktowej (dokumentacji technicznej i formalnej budowy), dokumentacji powykonawczej,

  • Przestrzeganie firmowych procedur wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie (min. 3 lata) doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość technologii wykonywania robót elektrycznych/ teletechnicznych,

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w zakresie kierowania robotami instalacji elektrycznych

  • Dyspozycyjność do pracy w delegacji,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość przepisów BHP i innych przepisów związanych z prawidłową realizacją obiektu budowlanego,

  • Praktyczna znajomość programu AutoCad, MS Office,

  • Umiejętność współpracy w zespole, dobra organizacja pracy oraz zarządzanie swoim czasem i zadaniami.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (płaca podstawowa plus bonus za prowadzenie budowy),

  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon,

  • Możliwość przystąpienia do pakietu opieki medycznej, karty Multisport oraz do grupowego ubezpieczenia na życie,

  • Możliwość zdobywania wymaganego doświadczenia do uzyskania dodatkowych uprawnień budowlanych.

  • Szukamy pracowników, którym oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę oraz przedsiębiorców prowadzących swoją działalność gospodarczą, z którymi nawiązujemy współpracę na zasadach umowy świadczenia usług (B2B).

SAVI Group

Savi Sp. z o.o. - Generalny Wykonawca zapewnia kompleksową obsługę każdego etapu procesu inwestycyjnego projektów budowlanych. W trakcie ponad 15-letniej działalności zrealizowała kilkaset obiektów dla klientów sieciowych, których marki kojarzą się na rynku z prestiżem i zaufaniem.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

Miejsce pracy: plac budowy (praca również w delegacji)

Obszar działania firmy: cała Polska

Siedziba firmy: ul. Wołowska 2, 55-120 Oborniki Śląskie (powiat trzebnicki, Dolny Śląsk)