Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót Elektrycznych

TASKOPROJEKT S.A.

  • Oświęcim

    Oświęcim, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad realizacją prac na budowie

  • Koordynowanie prac podwykonawców

  • Bieżąca kontrola postępu prac, kosztów i harmonogramów

  • Nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy

  • Analiza dokumentacji projektowej

  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe (elektrotechnika, elektroenergetyka)

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

  • Doświadczenie w pełnieniu funkcji inżyniera lub kierownika robót elektrycznych

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski (obecnie Małopolska)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy, laptop

  • Możliwości rozwoju zawodowego