Kierownik Robót Elektrycznych

  • podkarpackie
  • Kierownik
  • 2017-11-03
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 2017-12-03)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ELEMONT SP. Z O.O.

Zajmujemy się kompleksową realizacją projektów budowlanych w zakresie: instalacji elektrycznych, systemów teletechnicznych, AKPiA oraz zadań wielobranżowych. Przez 27 lat funkcjonowania na rynku staliśmy się jedną z najbardziej doświadczonych, innowacyjnych i rozpoznawalnych firm budowlanych a nasze zaangażowanie w największe projekty inwestycyjne w energetyce i przemyśle plasuje nas na pozycji lidera na rynku Polskim.

Więcej informacji na stronie: www.elemont.pl

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad powierzonym kontraktem w zakresie
  • realizacji założonego budżetu, terminowości i jakości prac
  • utrzymywanie bieżącego kontaktu z wyznaczonymi służbami inwestora oraz nadzoru autorskiego
  • sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy
  • kierowania pracami na etapie przygotowania, realizacji, uruchamiania i odbioru inwestycji
  • zamówień materiałów (poprzez współpracę z działem zamówień)
  • kontraktacji podwykonawców (poprzez współpracę z działem zamówień)
  • montażu instalacji elektrycznych przemysłowych
  • podległych pracowników
  • koordynacja prac brygad montażowych oraz podwykonawców
  • nadzór nad rozruchami i pomiarami instalacji
  • nadzór nad wykonywaniem dokumentacji powykonawczej
  • nadzór nad procedurami BHP i ISO w powierzonym zakresie
  • współpraca z przełożonymi na wszystkich etapach realizacji kontraktu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - kierunkowe (elektryka, elektrotechnika lub pokrewne)
  • doświadczenie:
    • min 5 lat doświadczenia w kierowaniu robotami elektrycznymi
    • min 5 lat doświadczenia w realizacji projektów w przemyśle i energetyce tj. budowa fabryk, zakładów produkcyjnych, stacji transformatorowych typu PZ/GPZ, instalacji elektroenergetycznych w elektrowniach i elektrociepłowniach, instalacji SN
  • znajomość prawa budowlanego
  • wiedza techniczna z zakresu instalacji elektro- energetycznych, zarządzania zasobami ludzkimi, rozwiązywania problemów, koordynowania i planowania działań KONIECZNA
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych
  • uprawnienia SEP E i D
  • gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski
  • samodzielność, komunikatywność, otwartość, inicjatywa, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w nowocześnie zarządzanym przedsiębiorstwie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dużą samodzielność w działaniu
  • system premii i nagród
  • możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w różnorodnych formach szkoleń, dofinansowanie nauki
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Elemont Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Elemont Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu przy ul. Dobrzeńskiej 72 B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się