Oferta pracy

Kierownik Robót Elektrycznych

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie i współpraca z kierownikiem budowy;

  • kompleksowa realizacja robót budowlano-montażowych branży elektrycznej;

  • weryfikowanie dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań;

  • sporządzanie obmiarów i kosztorysów;

  • nadzór nad dostawami i montażami;

  • nadzór jakościowy nad realizacją prac;

  • nadzór nad przestrzeganiem procedur i norm;

  • nadzór nad terminowością wykonania robót budowlano-montażowych;

  • planowanie prac i optymalne wykorzystanie sprzętu, zasobów oraz zaplecza budowy;

  • zarządzanie zespołem ludzi – pracowników własnych i firm podwykonawczych;

  • przygotowywanie niezbędnych raportów i dokumentów;

  • współpraca z Inspektorem Nadzoru i przedstawicielami Inwestora;

  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie;

  • wykonywanie badań i pomiarów elektrycznych;

  • przygotowywanie protokołów pomiarowych;

  • nadzór nad uruchomieniem instalacji;

  • udział w odbiorach technicznych;

  • sporządzanie kart katalogowych i dokumentacji powykonawczej.

Nasze wymagania

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych;

  • uprawnienia SEP E i D min. do 1 kV, również w zakresie kontrolno-pomiarowym;

  • studia wyższe drugiego stopnia na kierunku elektrotechnika, inżynieria elektryczna lub elektroenergetyka;

  • znajomość pakietu Microsoft Office;

  • znajomość programu AUTO CAD;

  • znajomość programu NORMA PRO;

  • język angielski;

  • umiejętność obsługi urządzeń kontrolno-pomiarowych;

  • znajomość procesu inwestycyjnego budowy obiektów przemysłowych;

  • praktyczna wiedza w obszarze technicznych warunków realizacji robót elektrycznych;

  • umiejętność weryfikacji i analizy technicznej dokumentacji projektowej;

  • umiejętność organizacji dostaw i pracy podwykonawców oraz zarządzanie sprzętem;

  • umiejętność sporządzania przedmiarów i kosztorysów ofertowych;

  • umiejętność prowadzenia negocjacji i rozwiązywania problemów;

  • umiejętność kierowania zespołem ludzi;

  • prawo jazdy kat. B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • karta Multisport

  • dzień wolny od pracy w urodziny/imieniny

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą opcji APLIKUJ. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Kierownik Robót Elektrycznych (praca w delegacji)

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A. jest specjalistyczną firmą budowlaną, mającą status generalnego wykonawcy. Swoim kontrahentom oferuje usługi w zakresie wykonawstwa i montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych oraz montażu urządzeń, głównie dla przemysłu: cementowo-wapienniczego, energetycznego, hutniczego, chemicznego. Dodatkowo, spółka oferuje m.in. obsługę inwestorską, a także realizację obiektów ochrony środowiska.

Przewiń do profilu firmy