Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik robót elektrycznych

  • pomorskie
  • Kierownik
  • 31.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "MEGA" S.A.

    Obowiązki:

    • Ofertowanie oraz kierowanie i nadzorowanie wykonania robót elektrycznych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Uprawnienia budowlane wykonawcze do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń,
    • Minimum 3 lata doświadczenia  jako kierownik robót elektrycznych,
    • Uprawnienia SEP E i D bez ograniczeń napięciowych,
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Pakiet medyczny
    • Zatrudnienie na umowę o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MEGA SA z siedzibą w Gdyni przy ul. Hutniczej 42 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.