Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót elektrycznych

Grupa Ekoenergia Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie robotami budowlanymi w specjalnościach elektrycznych

  • planowanie i koordynowanie robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i przepisy BHP,

  • prowadzenie dokumentacji w zakresie robót elektrycznych,

  • ustalanie zakresu zawieranych umów z podwykonawcami i dostawcami,

  • kontrolowanie podwykonawców zgodnie z zawartym kontraktem oraz dokumentacją projektową, harmonogramem i przepisami BHP,

  • raportowanie do przełożonego o postępie robót

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe pełne w zakresie instalacji elektrycznych

  • uprawnienia budowlane w zakresie kierowania robotami o specjalności elektrycznej

  • umiejętność czytania projektów budowlanych

  • dyspozycyjność

  • zaangażowanie

  • mile widziane doświadczenie w realizacjach farm oraz instalacji fotowoltaicznych

  • bardzo dobra znajomość zasad i przepisów BHP,

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia

  • Umowę o pracę

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń

  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji.

  • Rozwój osobisty poprzez stały system szkoleń dedykowanych