Oferta pracy

Kierownik Robót Elektrycznych

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży budowlanej, poszukujemy aktualnie kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Planowanie oraz koordynacja robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu oraz dokumentację projektową
  • Terminowe realizowanie robót elektrycznych oraz nadzór nad ich jakością
  • Koordynowanie pracy podwykonawców oraz podległych pracowników
  • Bieżące monitorowanie i kontrola harmonogramu postępu robót, kosztów budowy oraz dokumentacji technicznej
  • Kontrola nad procedurami BHP i ISO

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub energetycznym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku kierownika robót elektrycznych
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra organizacja pracy oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, rozwoju osobistego
  • Prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne