Logo Pracuj.pl

Kierownik robót elektrycznych

Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Piotrowski Sp. z o. o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Praca na budowie oraz w biurze
  • Współpraca z Kierownikiem Kontraktu, Kierownikiem Budowy, GW, Inwestorem i innymi wykonawcami
  • Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót zgodnie z harmonogramem
  • Analiza dokumentacji technicznej
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej, obmiarów, protokołów
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp i jakością prac
  • Kontrola dostaw, zaopatrzenia, eliminowanie przestojów
  • Zarządzanie zespołem ekip wykonawczych i inżynierów
  • Kontakt z projektantem inwestycji
  • Prowadzenie negocjacji z potencjalnymi podwykonawcami, optymalizacja kosztów projektu
  • Sporządzanie i rozdysponowywanie zadań między inżynierami, pracownikami serwisu, automatykami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu Elektrotechniki, Automatyki i Robotyki, Energetyki lub innego pokrewnego kierunku,
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności: instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, uprawnienia SEP
  • Rozwiązywanie problemów technicznych na budowie
  • Dobra organizacja pracy własnej, obowiązkowość i dyscyplina
  • Dyspozycyjność
  • Samodzielność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Gotowość do pracy w terenie (na budowie)

Mile widziane

  • Doświadczenie w zakresie wykonywania instalacji SSP, DSO, instalacje niskoprądowe, sieci IT

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • Zapewniamy bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę MULTISPORT, świadczenia świąteczne, imprezy integracyjne)
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku gwarantujące ciągłość pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i efektów pracy
  • Możliwość awansu jak również rozwoju zawodowego (podnoszenie kwalifikacji pracowników poprzez dodatkowe szkolenia specjalistyczne oraz kursy)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać poprzez przycisk aplikowania

Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Piotrowski Sp. z o. o.

Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Piotrowski, od ponad 35 lat specjalizuje się w generalnym wykonawstwie robót budowlanych, montażowych w zakresie inżynierii środowiska. Profil działalności firmy, w szczególności obejmuje kompleksowe wykonanie zarówno nowych projektów inwestycyjnych oraz modernizacji systemów i instalacji: cieplnych, wentylacyjnych oraz wodno – kanalizacyjnych.

Priorytetem jest sprawne przeprowadzenie procesu inwestycyjnego, dbałość o relacje z inwestorem, podwykonawcami, dostawcami, a także pracownikami, którzy tworzą siłę organizacji. Firma systematycznie zwiększając wartość sprzedaży oraz portfela zamówień, umacnia swoją pozycję na rynku.

Kierownik robót elektrycznych, Poznań