Oferta pracy

Kierownik Robót Elektrycznych

ERBUD INDUSTRYO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Puławy, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

 Opis stanowiska:

  • Nadzór i koordynacja nad realizacją robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu;
  • Bezpośredni kontakt z firmami podwykonawczymi oraz dostawcami urządzeń w zakresie zapytań ofertowych;
  • Analiza ofert podwykonawców i dostawców;
  • Kompletowanie wyceny projektów;
  • Monitorowanie rynku dostawców, aktualizowanie cenników i bazy podwykonawców;
  • Pełnienie bezpośredniego nadzoru nad pracami firm podwykonawczych;
  • Uzgadnianie projektów z Zamawiającym;
  • Współpraca z innymi Działami w ramach projektu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (elektryka, elektronika, elektrotechnika lub pokrewne);
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na budowie przy nadzorowaniu prac elektrycznych obiektów przemysłowo-energetycznych (elektrownie, elektrociepłownie, ciepłownie, zakłady chemiczne itp.);
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami elektrycznymi;
  • Doświadczenie we współpracy z inwestorem;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • znajomość Pakietu MS Office oraz programów: MS Project, AutoCAD,
  • znajomość obowiązujących norm technicznych i przepisów,
  • umiejętność zarządzania, wyznaczania celów, delegowania zadań, koordynacji pracy,
  • samodzielność, proaktywność, orientacja na zadania.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i uzyskiwanych wyników pracy;
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Niezbędne narzędzia pracy i szkolenia;
  • Pakiet usług medycznych, benefity sportowe;
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim, wraz z dołączoną klauzulą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Administratorem danych jest Erbud Industry Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu przy ul. Wapiennej 10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych
w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Erbud Industry Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, 87-100, przy ul. Wapiennej 10, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy Erbud, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem/-am poinformowany/-a, iż: 1/ Erbud Industry Sp. z o.o. będzie administratorem dotyczących mnie danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.) 2/ aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy Erbud jest publikowany na stronie internetowej www.erbud.pl. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

GRUPA ERBUD jest społecznie odpowiedzialna, dlatego w 2015 powołana została Fundacja ERBUD Wspólne wyzwania im. Eryka Grzeszczaka, która pomaga w usamodzielnianiu wychowanków domów dziecka

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy