Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Robót Elektrycznych

HRK S.A.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i koordynowanie robót w zakresie branży elektrycznej na budowie,

  • Kontrola przebiegu prac zgodnie z założeniami harmonogramu,

  • Prowadzenie rozliczeń inwestycji w zakresie prowadzonej branży,

  • Współpraca z podwykonawcami, inwestorem i projektantami,

  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych na budowie,

  • Proces zakupów usług i materiałów,

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej budowy i uczestnictwo w odbiorach,

  • Aktywne opracowywanie ofert i budżetów,

  • Analiza dokumentacji projektowej.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - elektrotechnika lub pokrewne,

  • Min. roczne doświadczenie zawodowe,

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności elektrycznej,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Samodzielność, odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie,

  • Dobra organizacja pracy.

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków: samochód służbowy, telefon, laptop,

  • Pakiet benefitów.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego