Logo Pracuj.pl

Kierownik robót elektrycznych / teletechnicznych

MIRBUD S.A.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie robotami budowlanymi w specjalnościach elektrycznych/instalacyjnych w telekomunikacji przewodowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą,
  • planowanie i koordynowanie robót elektrycznych/teletechnicznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i przepisy BHP
  • prowadzenie dokumentacji w zakresie robót elektrycznych/teletechnicznych,
  • weryfikacja dokumentacji techniczno-kosztorysowej i zastosowanych rozwiązań,
  • ustalanie zakresu zawieranych umów z podwykonawcami i dostawcami,
  • kontrolowanie podwykonawców zgodnie z zawartym kontraktem oraz dokumentacją projektową, harmonogramem i przepisami BHP,
  • raportowanie do przełożonego o postępie robót

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne - specjalizacja: energetyka, elektroenergetyka
  • przemysłowa lub pokrewne: teletechnika, telekomunikacja,
  • 5 - letnie doświadczenie w pracy przy instalacjach elektrycznych/teletechnicznych,
  • uprawnienia branżowe bez ograniczeń,
  • samodzielność, odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie,
  • dobra organizacja pracy,
  • bardzo dobra znajomość zasad i przepisów BHP,
  • zdolność analitycznego myślenia oraz łatwość podejmowania decyzji,
  • gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju.

To oferujemy

  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy.

Kierownik robót elektrycznych / teletechnicznych, mazowieckie