Logo Pracuj.pl

Kierownik robót elektrycznych/teletechnicznych

Synago Małgorzata JankowskaO firmie

  • opolskie
    opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja robót elektrycznych,
  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót elektrycznych/teletechnicznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentacją techniczną, harmonogramem,
  • Nadzór nad pracownikami.

Nasze wymagania

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Znajomość programu autocad,
  • Prawo jazdy,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Dyspozycyjność.

To oferujemy

  • Stałą umowę o pracę w zgranym zespole,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer),
  • Zakwaterowanie w przypadku delegacji,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Praca odbywa się na terenie całego kraju.

O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży elektro-energetycznej. Naszą ofertę adresujemy do klientów, którzy wymagają pełnego zakresu usług z branży instalacji elektrycznych, teletechnicznych i energetycznych. Nasza kadra składa się z bardzo dobrze wykwalifikowanych pracowników w różnym wieku. Zapraszamy do odwiedzenia strony po więcej informacji www.synago.pl

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierownik robót elektrycznych/teletechnicznych

Osoby spełniające powyższe wymagania zachęcamy do wysyłania aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami

Kierownik robót elektrycznych/teletechnicznych, opolskie