Oferta pracy

Kierownik Robót Elektrycznych

Eiffage Polska Serwis Sp. z o.o.O firmie

Eiffage Polska Serwis Sp. z o.o.

Domaniewska 28

Warszawa

Najwyższa jakość

Należymy do grupy Eiffage, jednej z największych grup budowlanych w Europie. W Polsce prowadzimy działalność budowlaną i deweloperską. Specjalizujemy się w ambitnych inwestycjach kubaturowych z przeznaczeniem m.in. mieszkaniowym, hotelowym, biurowym i przemysłowym. W ciągu 30 lat działalności w Polsce zrealizowaliśmy ponad 670 inwestycji.

Aktualnie poszukujemy:
Kierownik Robót ElektrycznychNumer ref.: EPB00350

Główne zadania:

  • Kontraktacja prac branży elektrycznej
  • Koordynacja pracy firm podwykonawczych
  • Nadzór techniczny i jakościowy oraz ilościowy nad realizacją robót
  • Sporządzanie harmonogramów i raportów
  • Sporządzanie zapotrzebowań i planowanie dostaw materiałów
  • Sporządzanie kosztorysów
  • Przygotowywanie dokumentów (przedmiary, obmiary, protokoły)
  • Sporządzanie kart katalogowych i dokumentacji powykonawczej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Uprawnienia budowlane branżowe
  • Minimum 3 lata doświadczenia w nadzorze i prowadzeniu robót budowlanych
  • Umiejętność obsługi komputera (AUTOCAD, MS PROJECT, MS OFFICE)
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju i realizacji ciekawych projektów
  • Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport ubezpieczenie grupowe)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV aplikując przez stronę: https://www.eiffage.pl/kariera/oferty-pracy/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV aplikując przez przycisk:

Ogłoszenie archiwalne