Oferta pracy

Kierownik robót elektrycznych

NDIO firmie

  • Jagiellońska 45, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

NDI

Jagiellońska 45

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie funkcji Kierownika Robót w zakresie robót elektrycznych w ramach realizowanego projektu budowlanego

  • Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót elektrycznych zgodnie z projektem budowlanym oraz specyfikacją techniczną

  • Organizowanie oraz nadzorowanie pracy Podwykonawców zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP

  • Bieżące monitorowanie i kontrola harmonogramu postępu robót, kosztów budowy oraz dokumentacji technicznej

  • Sporządzanie przedmiarów i obmiarów oraz weryfikacja dokumentacji wykonawczej i powykonawczej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub energetycznym

  • Minimum dwa lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Kierownika Robót – warunek konieczny

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

  • Świadectwo Kwalifikacyjne do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych

  • Znajomość Prawa Budowlanego, Prawa Energetycznego oraz związanych z nimi przepisów wykonawczych

  • Umiejętność obsługi programów MS Project i AutoCad

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę

  • Transparentny system bonusowy uzależniony od wyników projektu

  • Wysokie standardy BHP (Jesteśmy sygnatariuszem Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie)

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej; ubezpieczenie na życie; karta Multisport; Pracownicze Plany Kapitałowe; spotkania integracyjne)

  • Pakiet szkoleń w ramach Akademii NDI

  • Uczestnictwo w ciekawych, stanowiących wyzwania inwestycjach

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych

NDI

Jesteśmy grupą kapitałową ze 100-procentowym polskim kapitałem. Na rynku obecni jesteśmy od 30 lat, a dziś zatrudniamy już blisko 400 osób w całej Polsce.

W skład naszej Grupy wchodzą spółki operujące w następujących obszarach:

- Budownictwo

- Nieruchomości

- Energetyka/Gazownictwo

- Inwestycje/Partnerstwo Publiczno-Prywatne

Wyróżnia nas duża różnorodność realizowanych projektów, elastyczność działania oraz doświadczenie w prowadzeniu prac budowlanych w praktycznie każdej formule.

Jesteśmy dwukrotnym laureatem Diamentów Forbesa, Pracodawcą Roku w Budownictwie, Regionalnym Liderem Innowacji i Rozwoju.

Przewiń do profilu firmy