Oferta pracy

Kierownik Robót Elektrycznych

Klient Pracuj.pl

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • analiza dokumentacji technicznej,

  • specyfikowanie materiałów do zamówień.

  • planowanie, organizacja i nadzór nad realizacją robót elektrycznych,

  • kontrola pracy podległych brygad i podwykonawców,

  • zatwierdzanie przerobów,

  • nadzór nad usuwaniem wad i usterek,

  • rozliczanie finansowe robót elektrycznych,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – elektrotechnika, elektryka,

  • uprawnienia budowlane wykonawcze elektryczne,

  • minimum 2 lata doświadczenia w bezpośrednim wykonawstwie w zakresie robót instalacyjnych w budownictwie kubaturowym jako kierownik robót elektrycznych,

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu budowy pod kątem robót elektrycznych,

  • znajomość rozwiązań technicznych,

  • znajomość programów: MS Office, AutoCad,

To oferujemy

  • stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego w dużym przedsiębiorstwie budowlanym,

  • udział w realizacji ciekawej inwestycji,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny,

  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole,