Kierownik robót elektrycznych

MIRBUD S.A.O firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

cała Polska

Zakres obowiązków:

  • planowanie i kierowanie wykonania robót elektrycznych;
  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót;
  • współpraca z kierownikami projektów i kierownikami robót innych branż;
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej;
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym ;
  • uprawnienia budowlane w zakresie instalacji elektrycznych ;
  • przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa ;
  • minimum 5 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ;
  • umiejętność pracy w zespole ;
  • samodzielność, odpowiedzialność i dyspozycyjność ;
  • bardzo dobra znajomość zasad i przepisów BHP;
  • zdolność analitycznego myślenia oraz łatwość podejmowania decyzji;
  • gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski.

Oferujemy:

  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy.

Kontakt: CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysyłać z adnotacją w tytule: Kierownik robót elektrycznych.

wraz z następującą klauzulą:

Zgodnie z art. 6 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679   z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanym formularzu (CV) w celach niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Mirbud S.A.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy