Kierownik Robót Elektrycznych

HRK S.A.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i koordynowanie robót w zakresie branży elektrycznej na budowie,

  • Kontrola przebiegu prac zgodnie z założeniami harmonogramu,

  • Prowadzenie rozliczeń inwestycji w zakresie prowadzonej branży,

  • Współpraca z podwykonawcami, inwestorem i projektantami,

  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych na budowie,

  • Proces zakupów usług i materiałów,

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej budowy i uczestnictwo w odbiorach,

  • Aktywne opracowywanie ofert i budżetów,

  • Analiza dokumentacji projektowej.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - elektrotechnika lub pokrewne,

  • Min. roczne doświadczenie zawodowe,

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności elektrycznej,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Samodzielność, odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Gotowość do pracy w delegacji.

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki delegacyjne,

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków: samochód służbowy, telefon, laptop,

  • Pakiet benefitów.

HRK S.A.

Zespół HRK Real Estate & Construction specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, menedżerów oraz dyrektorów do firm z branży budownictwa i nieruchomości. Dzięki współpracy z czołowymi firmami sektora Real Estate & Construction naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment & Development Center), budowanie ścieżek kariery, a także usługi z zakresu employer brandingu oraz obsługi kadr i płac.

Przewiń do profilu firmy