Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót Elektrycznych

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych "Grotex" Sp. z o.o.

  • Żerkowicka 1, Zawiercie
    Zawiercie, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Żerkowicka 1

Zawiercie

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie i koordynacja robót elektrycznych prowadzonych na budowie

  • planowanie i zamawianie materiałów, usług i sprzętu;

  • współpraca z podwykonawcami, inwestorem i projektantami;

  • kontrola budżetu, harmonogramu oraz rozliczanie robót instalacyjnych;

  • prowadzenie dokumentacji budowy;

  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej;

  • uczestnictwo w odbiorach,

  • dbałość o jakość i terminowość prac;

  • nadzór i organizacja obowiązków podległych pracowników (organizacja pracy poszczególnych brygad, zabezpieczanie odbioru materiałów, nadzór pracy sprzętu na budowie, kontrola jakości i postępu);

  • rozliczanie robót i zamykanie kontraktów pod nadzorem kierownika projektu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe elektryczne, elektroenergetyczne;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min 3 lata;

  • obsługa programu AutoCad;

  • samodzielność w działaniu;

  • dobra organizacja pracy;

  • terminowość;

  • inicjatywa w rozwiązywaniu problemów;

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • zdobycie cennego doświadczenia w przyszłościowej branży;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • bardzo dobrą atmosferę w pracy;

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

O nas

Firma Grotex zaczęła swoją działalność w roku 2001. Realizujemy zamówienia /zlecenia instalacyjno-budowlane w zakresie kanalizacji teletechnicznej, linii miedzianych, światłowodowych, sieci elektroenergetycznych i systemów oświetlenia ulicznego, przebudowę sieci, budowę łączności autostradowej i nowych linii energetycznych.