Logo Pracuj.pl

Kierownik robót

P.H.U.B. Piotr PawlicaO firmie

  • Ełk
    Ełk, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • sprawowanie bieżącego nadzoru nad zespołem pracowników i podwykonawców realizujących roboty ziemne - wymiana gruntów;
  • odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z przyjętym harmonogramem robót;
  • zapewnienie zgodności wykonywanych prac z dokumentacją techniczną oraz obowiązującymi standardami;
  • odbiór oraz kontrola wykonywanych prac pod względem ilości, jakości oraz założonych terminów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie kierunkowe;
  • min. rok doświadczenia zawodowego przy realizacji projektów drogowych (wymiana gruntów) lub hydrotechnicznych na stanowisku kierownika, majstra;
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników i podwykonawców;
  • umiejętność planowania oraz organizowania poszczególnych etapów prac budowlanych;
  • umiejętność zarządzania zasobami materiałowymi oraz sprzętowymi;
  • znajomość metod i technik wykorzystywanych przy realizacji projektów drogowych;
  • znajomość przepisów i zasad BHP.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • indywidualne podejście do każdego pracownika;
  • wysokość wynagrodzenia będzie zależna od posiadanych kwalifikacji;
  • świadczenia związane z delegacją (zakwaterowanie, dietę);
  • auto służbowe, obiad.

P.H.U.B. Piotr Pawlica

Firma P.H.U.B. Piotr Pawlica realizuje kompleksowe roboty drogowe na terenie całego kraju.

www.pawlicabudownictwo.pl

Miejsca pracy

Ełk – woj. warmińsko-mazurskie – budowa drogi S16

Żary - woj. lubuskie - budowa autostrady A18

Krosno Odrzańskie/Chlebowo- woj. lubuskie budowa wałów przeciwpowodziowych na rzece Odrze

Kontakt z pracodawcą

Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt telefoniczny:

Paweł Pawlica 517254702 – woj. lubuskie

Krzysztof Pawlica 517 975 444 – woj. warmińsko-mazurskie

Kierownik robót, Ełk