Ta oferta pracy jest nieaktualna od 288 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik robót - fasady szklane

  • Tychy, śląskie
  • Kierownik
  • 08.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    STEFANIA Kempski i Wspólnicy Sp.J.

    Od ponad 25 lat jesteśmy bezpośrednimi przedstawicielami hut szkła, projektujemy elewacje szklane z niszowych materiałów oraz wykonujemy i nadzorujemy prace montażowe. Zajmujemy się zarówno typowymi rozwiązaniami, jak i skomplikowanymi projektami.

    Aktualnie poszukujemy członka zespołu wykonawczego.
    Oferta pracy skierowana jest do osoby samodzielnej i gotowej do podejmowania różnorodnych wyzwań.

    Miejsce pracy: Tychy
    Region: śląskie

    Opis stanowiska:

    • Analiza dokumentacji budowlanej
    • Dokonywanie wizji lokalnych na placu budowy
    • Opcjonalnie - sporządzanie projektów wykonawczych oraz warsztatowych
    • Opcjonalnie - wykonywanie obliczeń statyczno - wytrzymałościowych
    • Opracowywanie indywidualnych rozwiązań dla klienta
    • Udział w rozwoju produktów
    • Optymalizacja rozwiązań projektowych
    • Rozwijanie i wdrażanie wewnętrznych standardów firmy

    Wymagania:

    • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
    • Dokładność oraz dobra organizacja pracy własnej
    • Komunikatywność oraz zdolność do pracy w zespole
    • Umiejętność obsługi programów CAD, Office
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
    • Mile widziane uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
    • Mile widziana znajomość programu SPECBUD
    • Mile widziane doświadczenie z projektowaniem fasad, w szczególności szklanych

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Przyjazną atmosferę w pracy
    • Realizowanie ciekawych projektów
    • Możliwość wdrażania własnych pomysłów technicznych oraz organizacyjnych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez  Ekdom z siedzibą w Brzezinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.